Çıkınlar Mah. D.100 Karayolu Üzeri No: 418 (Total Benzinlik Arkası) BOLU - Turkey
 
ParadoX

Hakkımızda

Ana Sayfa / HAKKIMIZDA / Hakkımızda
ZENGİN ALÜMİNYUM 2002 yılında BOLU ilinde,  her türlü alüminyum,  zamak ve kurşun dökümü gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

  İlerleyen yıllarda yapılan teknolojik yatırımlar ve sürekli iyileştirme yönünde attığı emin adımlar neticesinde Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya sektöründe lider olmuş firmaların yan sanayi sınıfına adını başarı ile yazdırmıştır.

  Tek Enjeksiyon Döküm Makinesi ile başlayan serüvende dökümcülükten gelen 35 yıllık tecrübe birikimiyle makine parkını 6'ya çıkarmıştır.

  Döküm sonrası işlemlerin de önemli olduğu bilinciyle işleme, yüzey temizleme ve bitmiş ürün teslimi için yatırımlar yapılmıştır ve yapılmaya devam edilmektedir. Bunun yanı sıra, dışarıdan gelen hammadde ve iç üretimdeki yarı mamul ve mamullerin analizlerinin yapıldığı bir de tam teşekküllü laboratuvarımız mevcuttur.

  Ayrıca firmamızda Kalite Yönetim Sistemi olarak ISO 9001:2015 uygulanmakta olup, “ISO 45001 İş Sağlığı & Güvenliği” ve “ISO 14001 Çevre” Yönetim Sistemlerini benimsemek ve layıkıyla uygulamak için planlamalar ve çalışmalar başlamıştır.
ARAMA